Obiekty modułowe

Przedstawiamy Wam modernistyczne domki modułowe, które charakteryzują się innowacyjną konstrukcją z materiałów ekologicznych, różnorodnością funkcji, swobodą kształtowania, mobilnością oraz skróconym czasem realizacji w porównaniu do budownictwa tradycyjnego. W naszej ofercie znajdziecie coś, co pasuje Waszych potrzeb i upodobań. Może to być na przykład całoroczny domek mieszkalny postawiony z dala od miejskiego szumu. Możliwość zrelaksowania się w takim miejscu brzmi bardzo zachęcająco. Odmiennym wariantem może być wykorzystanie naszego domku, jako obiektu biurowego, a jego mobilność pozwoli Wam na posadowienie go zarówno na uboczu własnej działki, a nawet w centrum miasta. Im więcej modułów składa się na dany obiekt tym więcej jest możliwości jego przeznaczenia i zagospodarowania. Istnieje możliwość rozbudowy domku o kolejne moduły, więc możecie podzielić swoją inwestycję w czasie.

Oczekiwanie na projekt, formalności urzędowe oraz długi czas realizacji to rzeczy, którymi nie musicie się już przejmować. Wyobraźcie sobie sytuację, w której Wasza działka zostaje zagospodarowana w ciągu jednego dnia. Ciężko w to uwierzyć? Zapewniamy, że jest to możliwe.

Coraz więcej osób chce żyć ekologicznie, w zgodzie z naturą. Dlatego nasza Firma wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom. Dążymy do tego, aby dbać o naturę budując energooszczędne domki modułowe przy użyciu materiałów przyjaznych środowisku.

Czym są obiekty modułowe?

To konstrukcje przestrzenne wydzielone podłogą, ścianami i dachem. Każdy moduł jest prefabrykowany na hali produkcyjnej i w czasie wytwarzania wyposażany we wszystkie niezbędne instalacje w zależności od jego przeznaczenia. Podczas gdy w fabryce trwają roboty związane z przygotowaniem modułów, można prowadzić prace przygotowawcze na miejscu budowy, co bardzo skraca czas realizacji.

sc4

CUBEEKO MINI

Budynek parterowy składający się z jednego modułu o powierzchni zabudowy 17,4 m2, oraz powierzchni użytkowej 13,9 m2. Idealnie nadający się na domek mieszkalny sezonowy. Dzięki odpowiednio zastosowanej technologii wykonania ścian, sprawdzi się zarówno w sezonie letnim jak i zimowym. 

Jest to również bardzo dobra oferta dla osób poszukujących niewielkiego mobilnego biura. W naszym standardzie oferujemy kilka możliwości zaaranżowania tej z pozoru niewielkiej przestrzeni. MINI to nasz moduł podstawowy, który dzięki przemyślanym rozwiązaniom konstrukcyjnym jest przystosowany do rozbudowy o kolejne „kostki”. 

Stanowi idealną bazę dla przedsiębiorców,  którzy chcą rozszerzyć działalność swojej firmy o nowe punkty handlowe oraz miejsce spotkań z klientami. Wykorzystanie tej przestrzeni jest uniwersalne i wbrew pozorom w zasadzie nieograniczone.

sc3

Wersja parterowa lub piętrowa. Do 35 m2 bez pozwolenia na budowę.

CUBEEKO MEDIUM „L” / „Z”

CUBEEKO „L” to budynek parterowy lub piętrowy składający się z dwóch modułów o rozmiarze CUBEEKO MINI połączonych ze sobą w kształt litery „L”. Powierzchnia zabudowy wynosi 34,8 m2, a powierzchnia użytkowa 28 m2. Ważnym elementem jest tutaj fakt, że taka powierzchnia jest możliwa do zrealizowania tylko na zgłoszenie, nie trzeba mieć żadnych pozwoleń na budowę tym samym oszczędzasz czas i pieniądze. Może to stanowić idealną propozycje dla ludzi przedsiębiorczych, którzy uwielbiają inwestować i lokować pieniądze w mądry sposób.

Podobnie jak CUBEEKO MINI, „L” jest bardzo dobrą propozycją domku mieszkalnego dla 2-4 osób. Powielony układ szeregowy domków o takim kształcie bardzo dobrze wpisze się w teren rekreacyjny np. pole kempingowe, a różne możliwości wykończenia elewacji wyróżnią każdy domek z osobna. Personalizowana elewacja nada charakteru każdemu modułowi. W przykładzie motyw parzenicy w formie przesuwnej zasłony. Taka forma modułu sprawdzi się również, jako obiekt gastronomiczny typu mini bar lub kawiarnia z niewielkim tarasem dla klientów. Może też stanowić rewelacyjną propozycje dla osób aktywnych, które uwielbiają ćwiczyć i zawsze marzyli o własnej siłowni.

 CUBEEKO „Z” to budynek parterowy składający się z dwóch modułów o rozmiarze MINI połączonych ze sobą w kształt litery „Z”. Powierzchnia zabudowy wynosi 34,8m2, a powierzchnia użytkowa 28 m2. Nietypowy kształt budynku wyróżni go na tle innych. „Z” będzie sama dla siebie reklamą w przypadku pełnienia funkcji apartamentów do wynajęcia położonych w górach i nad morzem. Jest to również bardzo dobra opcja poszerzenia oferty o pojedyncze domki sezonowe dla większych ośrodków wypoczynkowych.  W zabudowie szeregowej stworzy ona razem z „L” bardzo ciekawe formy zagospodarowania przestrzeni. Biorąc pod uwagę zagospodarowanie wnętrza – opcji jest mnóstwo. My przestawiamy Państwu kilka, które znajdują się w naszym standardzie. 

CUBEEKO MAXI „C”

Wersja parterowa lub piętrowa. Powyżej 35 m2. Budynek parterowy składający się z trzech modułów połączonych ze sobą w kształt litery „C”. Powierzchnia zabudowy wynosi 52,2 m2, a powierzchnia użytkowa 42 m2

C” jest to powiększona o jeden moduł wersja „L”. Wraz z powiększeniem powierzchni użytkowej, zwiększają się możliwości przeznaczenia budynku. Budynek ten będzie bardzo dobrym miejscem spotkania i wypoczynku dla dwóch rodzin zarówno w okresie letnim jak i zimowym. Sprawdzi się on również jako domek całoroczny dla rodziny 2-4 osobowej. Istotnym atutem tej zabudowy jest nowoczesny i oryginalny wygląd, który może stanowić idealną formę dla klienta idącego z duchem czasu, który dobrze się czuję w tzw. apartamentowcu.  

Można by bardzo długo wymieniać możliwe przeznaczenia: od prywatnego obiektu wypoczynkowego do salonu kosmetycznego. Możliwości zagospodarowania jest mnóstwo, a jedynym ograniczeniem staje się nasza wyobraźnia. Dlatego też nasze domki są po prostu uniwersalne i ponadczasowe.

Obiekt tego typu może służyć jako zwiększenie powierzchni użytkowej dowolnego modułu lub układu modułów. Może również stanowić odrębne pomieszczenie wielozadaniowe. W ostatnim czasie idealnie sprawdza się jako sauna ogrodowa, spa bądź jacuzzi

Prace na budowie ograniczają się do:

Wykonanie podstawy fundamentowej

Podłączenie mediów

Połączenie gotowych modułów

Jeśli budynek składa się z więcej niż jednego

Aranżacja wnętrza budynku

Jeśli oddajemy bez wyposażenia