Informacje o firmie

logo

Nasza Firma została założona w 2010 roku z myślą o profesjonalnej organizacji budownictwa współczesnego. Głównym aspektem działalności firmy jest wsparcie i obsługa budownictwa energooszczędnego jednorodzinnego, wielorodzinnego oraz nadzór inwestycji w całym kraju.

Rozszerzeniem profilu firmy jest wdrażanie i realizacja nowoczesnych, przyjaznych środowisku technologii jakim są odnawialne źródła energii. Wprowadzenie nowej działalności jest proekologicznym zamierzeniem, dzięki któremu możemy spełniać oczekiwania klientów jednocześnie sprawiając, że polskie budownictwo energooszczędne i ekologiczne sięgać będzie europejskich standardów.

Budownictwo domków modułowych

Kolejnym profilem naszej firmy jest Budownictwo Domków modułowych MARKAEKO. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wyjątkowych mobilnych domów/ lokali, obiektów modułowych. Niepowtarzalne, funkcjonalne, trwałe. Na każdą porę roku. Mogą służyć jako rodzinne, całoroczne domy, stać się odskocznią od zgiełku miasta na kilka tygodni w roku. Mogą również służyć jako lokal firmowy lub stać się miejscem pracy zawodowej w swoim ogrodzie. Wyraź siebie za pomocą indywidualnych, personalizowanych elewacji. Proponujemy również wynajem lub leasing. Sam nie chcesz mieszkać, wynajmij innym i zarabiaj. Jesteśmy bezpośrednim producentem. Tworzymy z pasją, dbając o każdy szczegół. Jeden moduł to 17m2 pow. zabudowy. Zaprojektowane aby w połączeniu dwóch ze sobą nie przekroczyły 35m2.

Zachowana prostota wykonania i jednocześnie wysoka jakość stosowanych materiałów

W standardzie posiadamy różne konfiguracje modułów. Naszym podstawowym produktem jest CUBEEKO MINI – pojedynczy moduł o wymiarach zewnętrznych 2,9×5,9×3,0. W ofercie znajdą Państwo domki składające się z dwóch lub trzech modułów podstawowych, połączonych ze sobą na wiele sposobów.  Im więcej modułów składa się na dany obiekt tym więcej jest możliwości jego przeznaczenia i zagospodarowania.