Image-3A-B0010

Zaletą obiektów modułowych MARKAEKO jest energooszczędność, niskie koszty eksploatacji oraz fakt, że pod względem funkcjonalności nie ustępują tradycyjnym obiektom mieszkalnym.

Dodatkowy atut stanowi mobilność. Budynki modułowe MARKAEKO można łatwo montować, demontować, powiększać o dodatkowe moduły oraz transportować w dowolne miejsce w Polsce czy na świecie.

Warto zaznaczyć, że tego rodzaju obiekt można stawiać nawet w przypadku bardzo trudnych warunków gruntowych, co nie zawsze jest możliwe w przypadku tradycyjnej budowy domu.

Co więcej, powierzchnia zabudowy, która nie przekracza 35m2 nie wymaga pozwolenia na budowę, dzięki czemu można cieszyć się własnym domem już w 4-6 tygodni.

Tak, obiekty modułowe MARKAEKO oferowane są w formie całorocznej. Wykonane są z materiałów najwyższej jakości, zgodnych z cerfyfikatem CE.

Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od preferowanej powierzchni modułu.

W przypadku obiektów do 35m2, jest to okres nie dłuższy niż 6 tygodni, od momentu podpisania umowy. W przypadku większych powierzchni okres realizacji ulega zmianie, analogicznie do wybranego metrażu.

Istnieje możliwość zmiany w wykończeniu oraz konfiguracji pomieszczeń wewnętrznych, według indywidualnych potrzeb klienta, w takim zakresie, na jaki pozwala powierzchnia obiektu. Wszelkie sugestie rozpatrujemy indywidualnie.

Zapraszamy do oglądania naszych modułów do siedziby MARKAEKO w Węgierskiej Górce, tutaj dopinamy szczegółów i  podpisujemy umowę. Istnieje również możliwość wysyłki umowy za pośrednictwem firmy kurierskiej. 

Moduły MARKAEKO dostarczane są w stanie wykończonym. Co to oznacza? Jest to całkowite wykończenie z zewnątrz (drzwi + okna + elewacja) i wewnątrz (sufit + ściany + podłoga)wraz z rozprowadzeniem instalacji elektrycznej jak również wodno-kanalizacyjnej.

Cena obejmuje koszt netto bez wyposażenia czyli bez uwzględnienia mebli. 

Zalecane jest ogrzewanie elektryczne, klimatyzacja jak również pompa ciepła.

Inne źródła ciepła to podczerwień lub kominek na pellet. Preferowany rodzaj ogrzewania jest ustalany indywidualnie w zależności od preferencji klienta na samym początku przed podpisaniem umowy.

Mamy szeroką ofertę dodatków, które uprzyjemnią przebywanie/mieszkanie w naszych obiektach modułowych MARKAEKO. Z takich podstawowych wśród nich jest na pewno taras, zadaszenie tarasu, pergola, rolety zewnętrzne i wewnętrzne, personalizowana elewacja w formie zasłon mobilnych. Dla bardziej wymagających klientów proponujemy również saunę modułową spa.