domek 6x6 dwuspad 02 a0010

DWUSPAD

Dwuspad – wersja domu modułowego parterowa lub z antresolą. Popularnie zwana Nowoczesną Stodołą.

Ponieważ warunki zabudowy na większości rekreacyjnych działek w Polsce nie pozwalają na zastosowanie płaskiego dachu, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i przygotowaliśmy dla Państwa nasz moduł w wersji z dachem dwuspadowym.

Domek można posadowić nawet na bloczkach betonowych, ale sugerujemy przygotować fundamenty punktowe lub ławę fundamentową. Przy takiej wersji nadal nie potrzebujemy pozwolenia na budowę, wystarczy samo zgłoszenie. Dodatkowym atutem w wersji dwuspadowej jest możliwość wykorzystania poddasza na antresole, która daje nam więcej możliwości i np. dodatkowe pomieszczenie sypialne w domku. Schody na antresolę mogą być stałe lub składane.

Powierzchnia zabudowy takiego modułu to 35 m2. Powierzchnia użytkowa wersji bez antresoli to 28,73 m2, a wraz z antresolą aż 40,92 m2.

Konstrukcja modułu szkieletowo-drewniana. Bryła budynku wyizolowana termicznie wełną  mineralna, spełniająca cechy całorocznego budynku.

Proponujemy w tej wersji domu modułowego całe przeszklenie z frontu, ale zainteresowaniem cieszą się również projekty z mniejszą ilością okien.

domek 6x6 dwuspad 02 b0010

Budynek uzbrajamy w pełną instalację elektryczną z włącznikami, gniazdami, oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją i bojlerem. Wykonujemy również kompletny biały montaż w łazience, wyłożenie paneli podłogowych, płytek ceramicznych lub paneli laminowanych, wodoodpornych. Na życzenie klienta wykonujemy zabudowę meblową oraz wyposażamy dom w sprzęty AGD i RTV. Biorąc pod uwagę zagospodarowanie wnętrza – opcji jest mnóstwo. My przestawiamy Państwu kilka, które znajdują się w naszym standardzie. 

Taka forma modułu sprawdzi się zarówno jako całoroczny dom, jak również letniskowy domek na wynajem w formie apartamentów. Wpasuje się idealnie w każdy krajobraz. Odnajdzie się świetnie w górach, nad morzem, na Mazurach czy w Bieszczadach. Dom modułowy z takim dachem i przeszkleniami jest bardzo dobrą opcją dla hoteli i ośrodków wypoczynkowych do poszerzenia swojej oferty.