CUBEEKO OSADA

Wychodząc naprzeciw zapytaniom przygotowaliśmy wersję osiedlową naszych obiektów modułowych dla potencjalnych inwestorów, którzy mają działki i chcą zainwestować w budowę domków na wynajem.

Nasze moduły idealnie sprawdzą się w takiej wersji w każdym miejscu w Polsce, zarówno w górach, jak i nad morzem

Domki można posadowić nawet na bloczkach betonowych, ale sugerujemy przygotować fundamenty punktowe lub ławę fundamentową.

Powierzchnia zabudowy pojedynczego modułu to 17,4 m2, oraz powierzchni użytkowej 13,9 m2, powierzchnia zabudowy podwójnego modułu to 34,8 m2, a powierzchnia użytkowa 28 m2. Specyfikacje techniczne można podglądnąć w pkt „Cubeeko mini „ oraz „Cubeeko L”

Konstrukcja modułu szkieletowo-drewniana. Bryła budynku wyizolowana termicznie wełną  mineralna, spełniająca cechy całorocznego budynku.

Budynek uzbrajamy w pełną instalację elektryczną z włącznikami, gniazdami, oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją i bojlerem. Wykonujemy również kompletny biały montaż w łazience, wyłożenie paneli podłogowych, płytek ceramicznych lub paneli laminowanych, wodoodpornych. Na życzenie klienta wykonujemy zabudowę meblową oraz wyposażamy dom w sprzęty AGD i RTV. Biorąc pod uwagę zagospodarowanie wnętrza – opcji jest mnóstwo. My przestawiamy Państwu kilka, które znajdują się w naszym standardzie. 

Taka forma modułu świetnie sprawdzi się jako domy na wynajem w formie apartamentów. Wpasuje się idealnie w każdy krajobraz. Takie osiedle modułowe jest bardzo dobrą opcją dla hoteli i ośrodków wypoczynkowych do poszerzenia swojej oferty. Podpowiadamy również, że tego typu moduły można łączyć ze sobą co z osiedla może np. stać się budynkiem użyteczności publicznej, szkołą lub przedszkolem. W niedługim czasie zaproponujemy również wersję dwuspadową takiej mini deweloperki.

Zachęcamy do współpracy i  kontaktu, odpowiemy na każde pytania.